Witamy w firmie MADEX

MADEX to firma rodzinna z ponad 30-letnią tradycją. Początki naszego zakładu sięgają 1978 roku, wtedy właśnie w miejscowości Domostawa rozpoczęliśmy swą działalność pod nazwą Tartak Usługowy, świadcząc usługi z zakresu przetarcia drewna. Od tego czasu przechodziliśmy szereg zmian, aby w 1994 roku stać się Zakładem Drzewnym MADEX.

 

Siedziba naszej firmy mieści się w miejscowości Domostawa, w województwie podkarpackim w południowo – wschodniej Polsce, przy drodze krajowej nr E19.

 

Dziś jesteśmy znanym i cenionym na rynku drzewnym producentem wysokiej jakości tarcicy iglastej, liściastej, fryzów oraz elementów meblowych. Dbamy o to, aby surowce, które wykorzystujemy pochodziły z najlepszych źródeł. Nasze drewno dobieramy tak, aby w minimalnym stopniu otrzymywać odpad. Tak ostrożne i ekonomiczne wykorzystanie surowca pozwala ograniczyć wyrąb nieodpowiednich drzew.

 

Swoje wyroby sprzedajemy sukcesywnie nie tylko w kraju. Od kilku lat MADEX ściśle współpracuje ze znanymi producentami wyrobów drzewnych, mebli i drewnopodobnych z krajów Europy Zachodniej, a w ostatnim czasie również ze Skandynawii.

Kontakt

Zakład Drzewny Madex-Maślach sp. j.

Domostawa 76
37-405 Jarocin

NIP: 865-100-21-22

tel. kom.: 608 619 120
tel./fax: (15) 871 37 01
e-mail: madex_domostawa@pro.onet.pl
www.madex-domostawa.com

Imię i nazwisko

E-mail

Telefon

Twoja wiadomość

captcha
Przepisz kod zabezpieczający

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu uzyskania odpowiedzi na przesłaną wiadomość z formularza kontaktowego na stronie http://madex-domostawa.com. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Zakład Drzewny Madex-Maślach sp. j., Domostawa 76, 37-405 Jarocin, NIP: 865-100-21-22. Kontakt z administratorem.

2012 © MADEX - Zakład Drzewny - Domostawa
 Realizacja: rychlak.design